Toiminnasta tukea

Toi.Minna Oy:n yhteystiedot

Toimitilamme sijaitsevat hyvien kulkuyhteyksien päässä Oulun keskustan tuntumassa Myllytullissa ja Kempeleen keskustassa. Helsingissä toimitilamme ovat Pukinmäessä, aivan juna-aseman tuntumassa. Tilamme mahdollistavat monipuolisen toiminnan myös ryhmille. Tilat ovat esteettömät ja soveltuvat liikuntarajoitteisille.

Oulun toimipiste: Kasarmintie 12 B, 90130 Oulu

Kempeleen toimipiste: Ollilantie 4, 90440 Kempele

Helsingin toimipiste: Säterintie 3, 00720 Helsinki



Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu

050 3535 777, asiakaspalvelu@toiminna.com


Toimitusjohtaja

Katja Sohlberg
050 511 5050, katja.sohlberg@toiminna.com


Asiakkuuspäällikkö

Anne Savukoski
050 477 0870, anne.savukoski@toiminna.com


Palvelupäällikkö

Minna Pekarila
050 3535 777, minna.pekarila@toiminna.com



Toimintaterapeutit

Tiia Haapaniemi
050 911 8711, tiia.haapaniemi@toiminna.com

Henna Jussila
050 472 1330, henna.jussila@toiminna.com

Piritta Karjalainen
050 408 1669, piritta.karjalainen@toiminna.com

Mari Kesti
050 328 8087, mari.kesti@toiminna.com

Annika Lantto
050 525 1747, annika.lantto@toiminna.com

Jenni Pukema
050 428 5868, jenni.pukema@toiminna.com

Hanna Ristimäki
050 4399 892, hanna.ristimaki@toiminna.com

Sanni-Maria Sarajärvi
050 4349181, sanni.sarajarvi@toiminna.com

Elisa Ylikulju
050 525 3315, elisa.ylikulju@toiminna.com

Tuulikki Kumpula
050 339 4080, tuulikki.kumpula@toiminna.com

Anna Heikkilä
050 5140 810, anna.heikkila@toiminna.com

Heidi Lindström
050 3266 790, heidi.lindstrom@toiminna.com

Juha Huhtala
050 326 7706, juha.huhtala@toiminna.com